Reklamı Geç
MADALYONUN ÖTEKİ YÜZÜ
MUSTAFA ÇİFTCİ

MADALYONUN ÖTEKİ YÜZÜ

Geçen haftta sonu yurt dışından misafirlerimiz vardı.
Pazar günü havanın biraz iyi olması mangal yapıp geldikleri günden beri dışarı çıkamayan çocuklarada iyi olacaktı. Kozlu Sahilindeki mangal yerlerine gittik ama geç kalmışız her yer dolu sabah kahvaltı için erkenden yer kapmak için gelenler bile var nerdeyse masaları ın hepsini gezdik gitmek üzere olan varmı diye yaklaşık kırkbeş dakka sabırla bekledik sonunda bir yerin boşalmasıyla amacımıza ulaştık.
Orada bulunan ve gelip gidenleri bir süre gözlemledim inanın buranın kıymetini bir tek kozluların bilmediğini anladım kendimi yabancı gibi hissettim diyebilirim dışarıdan bir gelen birdahaki sefer sanki mahallesini toplayıp geliyor.
Oradaki işletme sahibi arkadaşlarda herkese ellerinden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışıyorlardı misafirlerimin Türkiyenin turistk yerlerinde bile böyle güzel derli toplu aile ortamında vakit geçirecek bir yer yok dediklerinde ise gururlanmadım desem yalan olur.
Böyle sohbet ederken önceki dönem belediye meclis üyesi arkadaşım yanımıza gelip hal hatır sordu bende kendisini işte bu çok beğendiğiniz halk hizmetleri bu arkadaşım döneminde yapıldı dedim oda başladı anlatmaya misafirlerim kendisine teşekkür ederken arkadaşımın yüzünü görmenizi isterdim yüzünde halk için yapılmış bir hizmetin gururu vardı.İşin özünde hizmet işi sıra ile oluyor her gelen seçilmiş kozlu halkı için güzel şeyler yapmak için çalışırlar ve yukarıda anlattığım gibi anılırlar bu dönemde seçilen yakın bir zamanda kaybettiğimiz ERTAN ŞAHİN (allah rahmet eylesin)çok güzel projelere imza attı.
Eminim yaptıklarını anarken herkes kendisine rahmet edecektir.
Şimdi ise Kerim Yılmaz dönemi üç senelik başkan yardımcılığından sonra çok kısa bir zaman olmasına rağmen hiçde yabancı olmadığı işlere kaldıgı yerden devam ediyor belediye işlerinin dışında akşamları ev toplantıları ile referandum çalışmalarına katılıyor enerjisinin neredeyse tamamını kozlu için harcıyor diyebilirim.
Bu çalışmaların parti için olan kısmınıda sadece ilçe başkanı ve bir iki meclis üyesi ile yapıyor meyve veren ağaç taşlanır misali yaptığı işler bazılarının uykusunu kaçırmış olacakki fitne fesat hak getire ama bu gibi durumlarda böyle şeyler olur bunlarda kimsenin gözünden kaçmaz özellikle halkın başarıda her zaman Kerim Yılmaz yaptıklarınla anılacaktır ama başarısızlıkişte bu öyle kolay kolay bir kişiye mal edilmez.
"Hayatlarında hiçbir başarı gösteremeyenler,kendilerini başkalarının başarılarını küçültmekle teselli ederler"
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Zonguldak'da Maske takmama cezası 900 TL
Zonguldak'da Maske takmama cezası 900 TL
Sağlık Bakanlığı aşılama takviminde değişiklikler yaptı
Sağlık Bakanlığı aşılama takviminde değişiklikler yaptı